top of page

ДПА З МАТЕМАТИКИ

минулих років

Математика.
Пропонувалось атестаційну роботу поділити на 3 частини.
Державна підсумкова атестація з математики проводилася протягом 135 хв.
Перша частина –
12-16 завдань у тестовій формі з однією правильною відповіддю на кожне завдання. Для кожного тестового завдання рекомендується подати чотири-п’ять варіантів відповіді. Завдання з вибором відповіді вважається виконаним правильно, якщо в роботі указана тільки одна літера, якою позначена правильна відповідь. При цьому учень не повинен наводити будь-які міркування, що пояснюють його вибір.
Друга частина
атестаційної роботи може складатися із 6-8 завдань відкритої форми з короткою відповіддю. Такі завдання вважаються виконаними правильно, якщо записана правильна відповідь (наприклад: число, вираз, корені рівняння тощо). Усі необхідні обчислення, перетворення тощо учні виконують на чернетках.
Третя частина
атестаційної роботи може складатися з завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю. Завдання третьої частини вважаються виконаними правильно, якщо учень навів розгорнутий запис розв’язування завдання з обґрунтуванням кожного етапу розв'язку та надав правильну відповідь. Правильність виконання завдань оцінює вчитель відповідно до критеріїв і схеми оцінювання завдань з якими учні завчасно ознайомлені. Для учнів що вивчали математику на рівні стандарту третя частина повинна містити 1 завдання

У 2020-2021н.р. ДПА з математики проводиться у формі ЗНО - обов'язково.

Завдання ДПА:

ДПА з математики 2013р.

ДПА з математики 2014р. 1частина.

ДПА з математики 2014р. 2 частина.

ДПА з математики 2015р.

bottom of page